Наші послуги

Чи потребуєте Ви в швидкої та якісної медичної допомоги в Рівному або хочете отримати консультацію експерта європейського класу – ми зробимо все, щоб Ви могли відновити своє здоров’я і залишилися задоволені нашим сервісом. Серед наших партнерів в Рівному, Україні та Європі лише ті, чиї якість лікування і чуйне ставлення до пацієнта вже підтверджені багаторічним досвідом і рекомендаціями. Всі фахівці клінік-партнерів працюють в системі наступності методів лікування.

Перейти до напрямку

Записатись на консультацію:

У медичний центр AstraMedу Рівному різні напрямки медичного лікування, зокрема:

 

  • Оперативний урологічний блок, який включає повний цикл надання допомоги пацієнтам, тобто комплексне обстеження з подальшим проведенням консервативного або оперативного лікування. При наявності запальних захворювань органів сечовидільної системи (пієлонефрит, цистит, простатит) ми проводимо ефективне лікування з постійним лабораторним контролем динаміки одужання.

 Офтальмологія. У нашому медичному центрі Ви можете звернутися до офтальмолога з будь-якими проблемами зору, наш лікар допоможе Вам підібрали окуляри або контактні лінзи. В “AstraMed” проводяться антиглаукоматозні операції, зондування і промивання слізно-носових каналів ока, видалення халязіона, стороннього тіла рогівки, здійснюємо парабульбарні, субкон’юнктивальні ін’єкції, субтенонове введення тріамцинолону, усунення вивороту та звроту повіки, видалення ксантелазми, розширення сльозної крапки по Арльту, інтравітреальне введення Айліі (афліберсепта).

  • Стаціонар. В “AstraMed” наявний денний стаціонар в умовах стаціонару, в палаті тимчасового перебування хворого.
  • Виїзні послуги. При потребі, здійснюємо виїзні послуги медсестер та лікарів на дім (офіс), а також за місто в межах 30 км.
  • Гінекологія. В медичному центрі  “AstraMed” здійснюється прийом лікаря-гінеколога та лікування різних гінекологічних захворювань. Проводимо такі процедури, як: гістероскопія, гістерорезектоскопія, відеокольпоскопія, діагностика та лікування захворювань шийки матки, консервативне та оперативне лікування захворювань бартолінієвої залози,  післяопераційна обробка, зняття швів , постановка Шиллер-тесту, постановка та видалення внутрішньоматкової спіралі, включаючи внутрішньоматкову систему “Мірена” та інше.
  • Сестринські процедури та маніпуляції. У нашому медичному центрі можна відразу здати для аналізів забір сечі катетером, а також капілярну та венозну кров.

На кожному етапі лікування використовується новітня апаратура, яка дозволяє точно поставити діагноз та обрати правильний метод лікування. 

 

Завітавши в медичний центр “AstraMed”, Ви відчуєте, що про Ваше здоров’я турбуються на найвищому рівні! Адже ми зібрали команду справжніх професіоналів, які володіють багаторічним практичним досвідом лікування. Ми підберемо індивідуальне лікування, яке принесе максимально ефективний результат. Адже здоров’я – це головна цінність кожної людини, і ми допоможемо володіти Вам цим багатством!

Догори