Лікування катаракти

ЩО ТАКЕ КАТАРАКТА?

Слово «катаракта» в перекладі з грецької мови означає, «той що спадає» або ж «водоспад». Древні греки вважали, що сірий колір зіниці пов’язаний з тим, що утворюється плівка, яка, як водоспад, спускається донизу і, як результат, позбавляє людину зору. Катаракта – це не плівка, а помутніння кришталика, тому використання різноманітних дієт, харчових добавок, крапель не вилікує її.

Катаракта — одне з найпоширеніших захворювань ока. Більше 70 % населення світу у віці старше 70 років страждають на катаракту та близько 20% у віці 40-60 років. За поширеністю серед захворювань очей та придаткового апарату катаракта посідає перше місце в Україні.

ЧОМУ ВИНИКАЄ
КАТАРАКТА?

Найпоширенішою причиною є старіння. Це пов’язано із нормальними змінами очей, які відбуваються після 40 років. Саме тоді білки в кришталику починають руйнуватися.

До факторів ризику виникнення катаракти також можна віднести:
– обтяжений сімейний анамнез;
– ендокринні порушення (цукровий діабет);
– травма ока;
– перенесена операція на очах або променева терапія верхньої частини тіла;
– вплив ультрафіолетового випромінювання;
– використання деяких ліків (наприклад препаратів групи глюкокортикостероїди).

%
Захворювання прогресує дуже швидко у пацієнтів
%
Повільне прогресування відбувається у пацієнтів
%
Подавляющего числа пациентов заболевание прогрессирует

Основні симптоми катаракти

Ось деякі зміни зору, які ви можете помітити, якщо у Вас катаракта:
– затуманювання зору (предмети видно як через пелену);
– мелькання перед очима смужок, штрихів, плям, «павутинок», «мушок»;
– двоїння ;
– підвищена чутливість до світла;
– зниження зору вночі ;
– яскраві кольори здаються жовтими та тусклими;

ДІАГНОСТИКА КАТАРАКТИ в м. Рівне

Досить часто гострота зору залишається високою, це пов’язано з тим, що помутніння кришталика розвиваються на периферії тому пацієнти не звертаються за медичною допомогою, оскільки не відчувають ніяких змін. Подібна катаракта може діагностуватися лише під час огляду і правильний діагноз може поставити тільки лікар-офтальмолог.
Сучасне діагностичне обладнання в Медичному центрі «АстраМед» дозволяє виявити катаракту навіть на ранній стадії.

На підставі даних діагностичного обстеження:
– перевірка гостроти зору;
– автокераторефрактометрія;
– передня біомікроскопія;
– вимірювання очного тиску Icare ic200;
– УЗД (А – сканування з розрахунком ІОЛ + В – сканування);
– ОКТ (оптична когерентна томографія) макули та зорового нерва (при достатній прозорості оптичних середовищ) наші лікарі складають прогноз розвитку захворювання.
 

Лікування та Видалення
КАТАРАКТИ в РІВНОМУ

“Золотим стандартом” лікування є факоемульсифікація катаракти з імплантацією інтраокулярної лінзи – “штучного кришталика”, який замінюється один раз і на все життя. Факоемульсифікація – це ефективний, надійний, і безболісний метод позбавлення від захворювання. Під дією ультразвукових коливань відбувається дроблення речовини кришталика. Потім через спеціальний зонд, розміром не більше стрижня кулькової ручки, кришталикові маси видаляються з ока. На завершення в око імплантується інтраокулярна лінза.
Вашим лікуванням займатиметься лікарі-офтальмолог вищої категорії. Одні з найдосвідченіших мікрохірургів. З перших в Україні розпочавши застосовувати сучасний метод видалення катаракти, що відповідає світовим стандартам. За свою практичну діяльність виконали більше 25 000 факоемульсифікацій з імплантацією інтраокулярної лінзи («штучного кришталика») Як правило операція триває до 15 хвилин. Орієнтовний час Вашого перебування у медичному центрі 3-4 год. Наші лікарі будуть спостерігати за Вами протягом усього післяопераційного періоду, Ви зможете бути на зв’язку зі своїм лікарем 24/7.

Ціна на лікування КАТАРАКТИ Рівне

Для досягнення високих показників якості зору ми індивідуально розраховуємо необхідні параметри лінзи за діоптрійною силою, корекцією астигматизму, розміром, формою і матеріалом. На консультації наші лікарі розкажуть Вам всі переваги лінз, які є в наявності від бюджетних до лінз преміум – класу. В асортиментні є лінзи різних виробників: Україна, Іспанія, Угорщина. Швейцарія, США.

Більш детальну Вартість та Інформацію Ви можете отримати за телефоном : +380671125577.

Бережіть себе та будьте здорові!

Записатись на консультацію:

Догори