Мартиненко Анатолій Борисович

Мартиненко Анатолій Борисович - Лікар-офтальмолог вищої категорії

Спеціалізація:Офтальмологія
Лікарський стаж:25 роки

Адреса прийому:

 • М. Рівне, провулок Підгірний 20, Рівненська область
Телефон для консультації: 
   • Мартиненко Анатолій Борисович – це висококваліфікований лікар-офтальмолог у напрямку мікрохірургії. 

    Ключовою його діяльністю є Факоемульсифікація катаракти з встановленням штучного кришталика – гнучкої лінзи. Анатолій Борисович є одним із найкращих лікарів-мікрохірургів в Україні, які мають великий досвід з видалення катаракти. За плечима лікаря понад 25 тисяч успішних операцій з видалення кришталиків ока, які уражені катарактою, та заміна їх на штучні.

    Також до основних напрямків спеціалізації фахівця належить:

    • Усунення вторинної катаракти з допомогою YAG-лазера.
    • Встановлення антиглаукомного клапану EX-PRESS.
    • Операційне лікування глаукоми методом синустрабекулектомії та  непроникаючої глибокої склеректомії.
    • Субтенонове та ендовітреальне введення медикаментозних препаратів, а саме, гормонів, антибіотиків та анти-VEGF факторів. 
    • Виконання пластичних операцій на слизовій оболонці ока, та ділянках навколо органів зору. 

    Досвід роботи Анатолія Борисовича становить 25 років.

    1995 р. – отримав диплом про закінчення Тернопільського медичного інституту, за спеціальністю лікувальна справа.

    1997 – 2011 рр. – працював лікарем-офтальмологом центру мікрохірургії ока у Житомирській обласній клінічній лікарні імені О. Ф. Гербачевського.

    2011-2018 рр. – став головним лікарем у медичному центрі «Клініка Зір», який він і заснував.

    2018 р. – перебуває на посаді головного лікаря у медичному центрі «Клініка Зір», є провідним хірургом-офтальмологом. 

    У 2000 році Анатолій Борисович, один з перших лікарів в Україні, почав видаляти катаракту застосовуючи метод ультразвукової факоемульсифікації. 

    Добре володіє роботою з використанням сучасного обладнання, яке в Україні представляють компанії Bausch&Lomb Millennium, Stellaris; Alcon Infiniti, Laureate, Legacy,Accurus; AMO Compact та Ortley. Постійно бере участь у конференціях регіонального та міжнародного рівня; часто є учасником з’їздів офтальмологів. 

    Мікрохірург створив два корисні патенти та більше ніж 10 раціоналізаторських пропозицій в сфері офтальмології. Автор наукових доповідей та безлічі статей: «Філатовські читання», Одеса – 2009; «Офтальмологічний журнал» № 6 Одесса- 2007; «Сучасні методи діагностики та лікування в офтальмології», Харків – 2008; Всеукраїнська наукова конференція «Фармакотерапія в офтальмології», Харків – 2007.

    У 2005 році став членом Європейської асоціації катарактальних та рефракційних мікрохірургів та є постійним учасником на її зібраннях.

    У 2006 році представив власну хірургічну техніку на конференції Bausch&Lomb «Жива хірургія», в якій брали участь кращі мікрохірурги України та зарубіжні спеціалісти. 

    У 2010 році став членом Американської асоціації катарактальних та рефракційних мікрохірургів, в зібраннях якої регулярно бере участь. 

Догори