Наші лікарі

Данилець Микола Леонтійович

НЕ ЗНАЄТЕ ДО КОГО ЗАПИСАТИСЯ?

Особливою гордістю клініки “AstraMed” є наші лікарі. У нас спеціалісти різних напрямків, які володіють високим практичним досвідом, є лікарями вищої категрії та застосовують сучасні методики лікування.

 

Також всі наші лікарі регулярно відвідують як всеукраїнські, так і міжнародні тематичні конференції та семінари, які допомагають постійно підвищувати рівень кваліфікації. Ви детально можете ознайомитися на нашому сайті про кожного лікаря та його досвід роботи. 

 

У нашій клініці “AstraMed” Ви можете отримати послуги лікаря-уролога, терапевта, офтальмолога, гінеколога та інших спеціалістів. До кожного пацієнта у нас індивідуальний підхід, адже саме так можна найбільш точно вибрати ефективну методику лікування.

 

Крім того, в “AstraMed” дотримуються усі вимоги безпеки:

 

  • стерильність приміщень;
  • заздалегідь можна записуватися за телефонами: +380671125577; +380951125577 і відповідно уникати зайвих скупчень людей;
  • усі прилади та інструменти заздалегідь дезінфікують. 

Філософія наших лікарів це надання високоякісних медичних послуг, які сприятимуть швидкому одужанню пацієнта. 

 

Чому варто звернутися до лікарів медичного центру “AstraMed”?

 

  • Якісна діагностика та ефективне лікування. Нам важливо, насамперед, якісно проводити діагностику та призначати найбільш ефективні методи лікування. Завдяки сучасній апаратурі та висококваліфікованим кадрам у нас європейський рівень медичного обслуговування.
  • Ми несемо відповідальність за надання комплексу медичних послуг. Тому кожен лікар нашої клініки ретельно оглядає пацієнта, перш як призначати лікування. Таким чином Ви будете впевнені у вірності обраної методики лікування.

 Клініка “AstraMed” це територія твоїх інвестицій у здоров’‎я, а наші лікарі це професіонали, які допоможуть відчути радість від прекрасного самопочуття.

Догори