Як позбутися больових відчуттів в суглобах?

На сьогодні ми стали часто стикатися з проблемою больових відчуттів в суглобах. Біль у суглобах – поширений симптом, що розвивається при патологіях опорно-рухової системи. Такі хворобливі відчуття не тільки завдають дискомфорту, а й можуть виявитися ознакою багатьох серйозних захворювань. Біль у суглобах – сигнал того, що у місцях з’єднання кісток є порушення.

 Як проходить діагностика болю в суглобах?

Щоб виявити причину болючих відчуттів у суглобах, потрібно провести повне обстеження. Насамперед необхідно звернутися до терапевта, який після консультації визначить, якого профільного лікаря направити пацієнта. Це може бути ревматолог, ортопед, хірург чи інший спеціаліст.

Основні методи діагностики при проявах болю у суглобах:

  1. Збір та вивчення анамнезу для визначення причин появи болю та виявлення зв’язку з іншими патологіями, травмами або способом життя.
  2. Огляд пацієнта для візуальної оцінки стану суглобів та шкіри.
  3. Визначення характеру та ступеня болю.
  4. Аналіз крові виявлення наявності чи відсутності інфекційних захворювань.
  5. Рентген для визначення стану кісток та хрящів.

Щоб скласти повну картину захворювання, фахівець може призначити та провести додаткові аналізи та дослідження, що дозволить підібрати найкраще та найбільш ефективне лікування.

Лікування болю в суглобах, що варто знати.

Лікування на початковому етапі може бути консервативним, медикаментозним, а в більш тяжких, запущених або пов’язаних з травмою випадках може знадобитися оперативне втручання. В даний час застосовуються малоінвазивні методики, у тому числі блокади, для лікування захворювань, які ще не потребують оперативного лікування, Але викликають дискомфорт і біль. Блокади застосовують і в тих випадках, коли пацієнт із якихось причин не може отримати оперативне лікування, а біль турбує зараз.

Звичайно, насамперед необхідно повернути рухливість суглоба. Тому, незважаючи на біль, потрібно починати розробляти рухливість ураженого суглоба у всіх напрямках його вільного руху. Пам’ятаємо, якщо більше семи днів суглоб не виконував своїх функцій у якомусь специфічному напрямі, сухожилля у цьому напрямі починають усихати. Це надалі призводить до збільшення терміну реабілітації. Знеболення можна проводити за допомогою рефлексної терапії, деяких видів фізіотерапії, мануальної терапії, плавання чи ходьби у басейні тощо.

Дуже ефективними є трав’яні чаї. Вони відновлюють нормальну роботу печінки та нирок, покращують постачання суглобів синовіальною рідиною. Крім того, обов’язково слід переглянути режим дня та харчування.

Отже, незважаючи на походження болю в суглобах, не слід пускати ситуацію на самоплив або займатися самолікуванням. У будь-якому разі необхідно звернутися до лікаря-терапевта, який проведе необхідні обстеження та підбере ефективне лікування, а за необхідності направить до вузькоспеціалізованих фахівці.

При появі болю в суглобах, що створює безліч дискомфорту, звертайтеся на консультацію до лікарів-терапевтів в Медичний центр AstraMed, у нас працюють лише висококваліфіковані фахівці, які підбирають ефективне лікування індивідуально для кожного пацієнта.

Як позбутися больових відчуттів в суглобах?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори