Що робити після лазерної корекції зору?

Лазерна корекції зору уже давно стала широко застосованою, особливо серед осіб молодого покоління. Така корекції зору дозволяє забути про використання окулярів та контактних лінз, які іноді викликають дискомфорт. Однак, лазерна корекції має деякі правила після її проведення, про які варто знати кожному, хто планує пройти цю процедуру.

Одразу після проведення лазерної корекції зору пацієнта залишається в клініці ще на декілька годин, щоб лікар міг провести контрольний огляд зорової системи та запевнитися, що немає жодних пошкоджень. Після проведення контрольного огляду пацієнт може відправлятися додому, оскільки така корекція зору не потребує тривалого перебування в клініці.

Також лікар-офтальмолог призначає графік перевірок зорової системи після проведення лазерної корекції, такі огляди дозволяють запевнитися, що корекція пройшла успішно та зорова система в повному порядку.

Яких рекомендацій слід дотримуватися після лазерної корекції?

Усі рекомендації надаються індивідуально кожному пацієнту, адже все залежить від особливостей зорової системи та реакції на корекції зору. Часто лікарі видають пацієнту на післяопераційному огляді спеціальні краплі для очей, які обов1язково використовуються протягом певного періоду. Це антибактеріальні краплі, що попереджають розвиток інфекції та мають зволожуючі властивості для комфортного процесу загоєння рогівки.

Краплі використовуються доти, доки лікар не скасує їх застосування, зазвичай їх слід застосовувати 3-4 рази на день. Пам’ятайте, що будь-які медикаментозні засоби, що застосовуються після проведення лазерної корекції, повинні бути призначені лише лікарем-офтальмологом, в протилежному випадку Ви можете лише нашкодити своїм очам.

Після лазерної корекції у більшості випадків виникає сльозотеча, що є цілком нормальним явищем, тому не варто хвилюватися. Також слід розуміти, що торкатися очей після процедури в жодному разі не можна мінімум протягом однієї доби.

У перший день після проведення лазерної корекції зору можна приймати знеболюючі та заспокійливі засоби, якщо цього вимагає стан пацієнта. Перевагу краще віддавати нестероїдним протизапальним засобам. Першу добу після лазерної корекції спати краще на спині, щоб не завдати шкоди очам. При вмиванні, декілька днів, обов’язково бути дуже обережним, щоб не допустити попадання в очі води, мила чи будь-яких інших косметичних засобів.

Що не можна робити після лазерної корекції зору?

Протягом реабілітаційного періоду після проведення лазерної корекції не можна допускати попадання неочищеної води в очі, саме тому варто утримуватися від відвідування басейнів, саун та не купатися у відкритих водоймах.

Також обов’язково слід скасувати фізичні навантаження, які пов’язані з можливим травмуванням (лижі, танці, екстремальні види спортивної діяльності), а ще в жодному разі не піднімати нічого важкого.

Не можна використовувати декоративну косметику для очей, лаки для волосся та аерозолі. Не варто засмагати та обов’язково використовувати сонцезахисні окуляри у яскраву сонячну погоду. Також у період застосування очних крапель після лазерної корекції слід утриматися від вживання алкогольних напоїв.

Обов’язково проходити усі огляди, що були назначені лікарем офтальмологом, так можна уникнути розвитку будь-яких ускладнень та вчасно помітити негативні зміни в зоровій системі.

Ви повинні пам’ятати, що з часом результат лазерної корекції не зміниться, для цього дуже важливо дотримуватися усіх правил після проведення процедури. Пройти лазерну корекцію зору та назавжди забути про дискомфорт через поганий зір Ви можете в Медичному центрі AstraMed, усі процедури проводять висококваліфіковані фахівці в комфортних та безпечних умовах для пацієнта, з нами Ваш зір точно в надійних руках!

Що робити після лазерної корекції зору?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори