Що потрібно знати про лазерну корекції зору.

Лазерна корекція зору — це один з найпопулярніших методів корекції певних видів зорових порушень. Вона дозволяє позбавитися від надмірної залежності від окулярів та контактних лінз. Проте, перш ніж вирішувати обрати метод лазерної корекції, потрібно ретельно вивчити усі особливості цього методу. У цій статті ми розповімо про основні переваги лазерної корекції, підготовку до корекції та післяопераційний період.

Основні переваги лазерної корекції зору.

Лазерна корекція зору має декілька переваг порівняно з іншими методами лікування корекції. В першу чергу, це можливість позбутися окулярів та контактних лінз, що дозволяє забути про проблеми при їх носінні. Також корекція за допомогою дає змогу значно покращити чіткість зору та покращити комфортність. Вона дозволяє уникнути можливих ускладнень, пов’язаних додаткових корекційних засобів. Корекція за допомогою лазера триває декілька хвилин та повертає Вам можливість знову чітко бачити.

Перед та післяопераційний період лазерної корекції.

Перед проведенням лазерної корекції зору необхідно пройти повну діагностику зору у лікаря- офтальмолога. Лікар детально дослідить Вашу зорову систему та підбере найбільш надійний спосіб корекції Вашого порушення. Також слід пам’ятати, що перед лазерною корекцією потрібно уникати використання контактних лінз на протязі 3-7 днів.

Коли лазерна корекція уже проведена, необхідно дотримуватися певних рекомендацій для швидшого відновлення зору та уникнення можливих ускладнень. Слід дотримуватися таких правил:

  1. Уникати фізичних навантажень на протязі перших декількох днів після операції.
  2. Уникати попадання води та інших рідин в очі на протязі перших декількох днів після операції.
  3. Носити захисні окуляри протягом 1-2 тижнів після проведення корекції.  
  4. Дотримуватися усіх рекомендацій лікаря щодо прийому ліків та очних крапель.
  5. Періодично відвідувати лікаря-офтальмолога для контролю за станом очей та зору.

Важливо також пам’ятати, що післяопераційний період може тривати від кількох днів до кількох тижнів, залежно від методу корекції лазером та особливостей зорової системи.

Перш ніж прийняти рішення про надання переваг лазерній корекції, необхідно ретельно підійти до вибору медичного центру та офтальмолога. Оскільки це серйозний процес, необхідно переконатися, що лікар, який проводитиме корекцію, має достатній досвід та кваліфікацію.

Лазерна корекція зору є ефективним методом корекції зорових порушень. Проте, перед тим, як робити вибір на користь цього методу лікування, необхідно ретельно дослідити всі його аспекти та проконсультуватися з кваліфікованим лікарем. Щоб уникнути можливих ускладнень та максимально швидко відновити зір, слід дотримуватися порад лікаря.

Отже, обравши лазерну корекцію, можна очікувати значне поліпшення зору, що дозволить повернутися до повсякденних справ без додаткових зусиль. Якщо Ви все ж обираєте лазерну корекцію, тоді слід звернутися в перевірену клініку до кваліфікованих лікарів-офтальмологів. В AstraMed для проведення такої корекції використовують сучасне та якісне обладнання, яке забезпечує повернення чіткого зору кожному пацієнту.

Що потрібно знати про лазерну корекції зору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори