Позбуваємося темних кіл під очима.

Поширена думка, що темні кола під очима – це ознака перевтоми та недосипання. І варто лише привести спосіб життя в норму, все минеться.

Насправді це лише поширена помилка. Темні кола можуть з’явитися через неправильний спосіб життя, брак сну та перевтому, але це не основні причини. Причин може бути безліч, в тому числі і серйозні порушення в організмі. Тому, при неефективності самолікування, слід обов’язково звернутися до лікаря-офтальмолога, щоб вияснити причину та підібрати необхідне лікування.

Як позбутися темних кіл під очима?

Усі ми знаємо безліч методів боротьби із темними колами, також можна почути чимало порад від друзів та знайомих, але не всі ці методи і справді приносять користь. Серед основних дієвих методів боротьби із темними колами під очима можна виділити:

  1. Чайні пакетики. Чай зменшує запалення і допомагає позбутися набряків. До того ж, у чаї міститься кофеїн – він має судинозвужувальний ефект, і може зробити вени, які видно крізь тонку і ніжну шкіру навколо очей, майже непомітними. Звичайно, його потрібно не тільки пити, а робити «примочки», так чинив наші мами, коли ми були маленькими. 
  2. Правильний сон. Тільки не потрібно пропускати цей пункт, тому що з кожної праски ви чуєте пораду більше спати. Ми зараз говоримо про сон у певному положенні… практично вертикальному! Спробуйте сьогодні вночі підкласти додаткову подушку під голову, цей спосіб може зменшити набряки. І постарайтеся не спати на животі – таке становище ваш справжній ворог. А ті, хто всю ніч спить на одному боці, зверніть увагу, набряк завжди більший саме під цим оком. 
  3. Масаж. Ніжний масаж області навколо очей з лосьйоном або олією для обличчя – справжня SPA-хитрість, яка тимчасово допоможе позбавитися темних кіл. Просто робіть м’які кругові рухи масажними лініями. До речі, є ще японська техніка – розташуйте вказівні пальці на точках у зовнішніх куточках очей, не розтягуючи шкіру, і натисніть на 3 секунди, повторіть цей нехитрий рух тричі. Щоправда, робити цей «фокус» потрібно систематично, за один раз точно не спрацює.
  4. Сильне зволоження. Сухість робить шкіру навколо очей ще тоншою, підкреслює текстуру та всі недосконалості, в тому числі і темні кола. Використовуйте сироватку або крем, насичені гіалуроновою кислотою, і замість того, щоб втирати, нанесіть товстіший шар і залиште вбиратися на 10-15 хвилин. 
  5. Вмивайтеся прохолодною водою. Гаряча посилює набряклість і підкреслює темні кола. Якщо ви досить терпимі до низьких температур, використовуйте для тонізування обличчя та періорбітальної області кубик льоду (якщо на обличчі є судинні сіточки та капіляри, що лопнули, оберніть лід харчовою плівкою). Для зняття макіяжу використовуйте засоби на олійній основі: вони швидко розчиняють підведення, туш та тіні, не дратуючи при цьому шкіру.

Якщо ж усі ці поради не дають жодного результату, тоді обов’язково звертайтеся на консультацію до лікарів-офтальмологів в Медичний центр AstraMed. Наші лікарі проведуть повну діагностику Вашої зорової системи для виявлення причини появи темних кругів під очима та допоможуть підібрати ефективне лікування, а, за необхідності, направлять до вузькоспеціалізованих фахівців.

Позбуваємося темних кіл під очима.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори