Офтальмологи МЦ «АстраМед» долучилися до Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання офтальмології»

З 22 по 23 вересня 2021 року  в м. Миколаєві проходила конференція «Актуальні питання офтальмології».

Серед основних організаторів заходу був ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України». У зв’язку з карантинними обмеженнями, конференція відбувалася у змішаному форматі (онлайн та офлайн). Дорослі і дитячі офтальмологи мали можливість підключитися до трансляції зі всіх куточків України.

Звичайно, що таку важливу наукову подію не могли залишити без уваги наші лікарі, а деякі з них представили також свої роботи.

Юлія Олегівна КРУПЕНЯ виступила з усною доповіддю на тему «Білатеральне відшарування сітківки як прояв гострої лейкемії» у секції, модератором якої була лікар-офтальмолог відділення запальної патології ока, д.м.н., с.н.с. Наталія Валеріївна КОНОВАЛОВА.

Олена Віталіївна КАЛЬЧУК презентувала свою роботу на тему «Клінічний випадок ізольованої ретинальної ішемії» у вигляді стендової доповіді.

В цілому, програма заходу була надзвичайно насичена і різноманітна. Піднімалися питання, які стосувалися наукових розробок, рідкісних синдромів, цікавих та показових клінічних випадків, інновацій у діагностиці та лікуванні тощо. Серед доповідачів було багато досвідчених лікарів, науковців та справжніх експертів у офтальмологічній галузі.

Офтальмологи МЦ «АстраМед» долучилися до Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання офтальмології»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори