Основні методи лікування астигматизму.

Астигматизм є серйозною проблемою, що призводить до погіршення зору та швидкої стомлюваності зорової системи, відчуття дискомфорту в очах, головного болю та запаморочення.

Астигматизм стає перешкодою до виконання повсякденної побутової та професійної діяльності. Ціною неуважного ставлення до власного зору, і особливо – до зору дітей, можуть стати серйозні ускладнення за відсутності лікування астигматизму – амбліопія та косоокість.

Як позбутися астигматизму, основні методи лікування.

Існує декілька методів лікування астигматизму, який підходить саме Вам обирає лише лікар-офтальмолог залежно від стадії розвитку захворювання, особливостей перебігу та особливостей зорової системи пацієнта.

Вилікувати астигматизм на ранніх стадіях можна і без хірургічного втручання, використовуючи такі методи лікування:

  1. Контактна корекція зору. З метою покращення гостроти зору пацієнту підбираються окуляри зі спеціальними сфероциліндричними лінзами, які дозволяють коригувати певні порушення при астигматизмі або ж контактні лінзи.

Контактна корекція не вирішує проблему порушень рефракції при астигматизмі та не лікує його, але нерідко дозволяє поліпшити якість життя пацієнта. При високих ступенях астигматизму (від 6 діоптрій) контактна корекція може виявитися неефективною через виражені неприємні відчуття при носінні окулярів і лінз, що пов’язано з особливостями фокусування зображення на обох сітківках і утруднення сприйняття цієї інформації клітинами головного мозку.

  • Консервативне лікування астигматизму. Даний метод включає в себе апаратне лікування, а також комплекси різноманітних вправ для очей. Консервативне лікування є ефективним лише при чіткому дотриманні усіх рекомендацій лікаря та правильному їх виконанні.

Описані заходи лікування не усувають астигматизм та не зменшують аномалії рефракції. Вони мають симптоматичний характер і дозволяють усунути порушення лише частково. Вилікувати астигматизм на пізніх стадіях можна лише за допомогою лазерного втручання.

Лікування астигматизму за допомогою лазера.

Різні ступені астигматизму можна вилікувати за допомогою сучасних методів високоточного лазерного випромінювання. Лазерна корекція зору при астигматизму є, мабуть, найпопулярнішим і ефективним методом лікування цього захворювання на сьогоднішній день.  Після корекції астигматизму, гострота зору пацієнта гарантовано буде нормальною без будь-яких обмежень.

Астигматизм кожного пацієнта визначається різними причинами, при цьому заломлююча сила може значно відрізнятися навіть у межах одного меридіана. Тільки ретельна та абсолютно точна діагностика аномалій рефракції дозволяє вилікувати астигматизм. Мікрохірургічне втручання лазера дає змогу вилікувати астигматизм протягом одного дня. Після нетривалого спостереження, до 1-2 годин, пацієнта можна відпустити додому. Швидке відновлення та мінімальний ризик ускладнень – результат професіоналізму висококваліфікованих фахівців Медичного центру AstraMed, адже для нас важливо надати якісну допомогу та зберегти зір кожного пацієнта.

Основні методи лікування астигматизму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори