Основне про лікування далекозорості.

Далекозорість – це поширене офтальмологічне порушення, з яким багато пацієнтів щодня звертаються до офтальмолога. Сучасні можливості лікування та висококваліфіковані фахівці дозволяють ефективно коригувати далекозорість відповідно до потреб пацієнта.

Контактна корекція далекозорості.

Оптимальним чином далекозорість коригується у пацієнтів з низьким та середнім ступенями захворювання. Вилікувати далекозорість та інші аномалії рефракції за допомогою окулярів чи контактних лінз неможливо. Однак контактна корекція дозволяє уникнути хірургічного втручання та є цілком доступною для кожного пацієнта.

Лазерне лікування далекозорості, що варто знати.

В основі даного методу лікування – корекція кривизни рогівки за допомогою холодного лазерного випромінювання. Сучасна апаратура дозволяє точно розрахувати всі параметри рогівки та врахувати індивідуальні особливості її будови.

При далекозорості здійснюється зняття верхньої частини рогівки. Усі мікрохірургічні маніпуляції відбуваються у середньому її шарі, по периферії. Далі клапоть рогівки повертається на місце, накладання швів не потрібно.

Результатом є абсолютно точна корекція кривизни рогівки при далекозорості, яка дозволяє отримати стабільний результат – чудовий зір.

Лазерна корекція далекозорості має такі переваги як швидке виконання, точність, висока ефективність, стабільний результат, безкровна методика, місцева анестезія.

Мікрохірургічне лазерне втручання виконується за відвідування клініки. Після мікрохірургічного втручання зір відновлюється протягом кількох годин. Надалі потрібне спостереження офтальмолога протягом місяця. Обмеження у післяопераційному періоді мінімальні та не порушують звичну діяльність пацієнта.

Лазерна корекція далекозорості підходить для пацієнтів з низьким та середнім ступенем захворювання (до +5 Д). При високому ступені далекозорості рішення щодо можливості проведення лазерної мікрохірургічної корекції приймається індивідуально.

Установка інтаокулярних лінз при далекозорості.

Інтраокулярні лінзи – це лінзи, які являють собою системи із синтетичного матеріалу, що повністю замінюють функції кришталика. Для встановлення ІОЛ потрібно попереднє видалення кришталика, після чого в капсулу імплантують ІОЛ.

Даний метод корекції далекозорості підходить для пацієнтів з високим ступенем далекозорості, старше 35 років та із супутніми захворюваннями кришталика.

Щоб запобігти розвитку далекозорості та мінімізувати її наслідки для зору, рекомендується проводити низку профілактичних заходів:

  1. уникати перевтоми, роблячи перерви під час дій, що надають на очі (читання, робота за комп’ютером, шиття тощо) та стежити за якістю освітлення;
  2. виділяти час на гімнастику для розслаблення та тренування очних м’язів;
  3. збалансувати раціон, при необхідності доповнюючи його прийомом мікроелементів та вітамінів.

Регулярні профілактичні огляди у лікаря належать до основних методів профілактики будь-яких офтальмологічних захворювань.

Кожен випадок далекозорості – особливий. Це означає, що пацієнта необхідно ретельно обстежити, перш ніж планувати той чи інший вид лікування.

У Медичному центрі AstraMed представлені ​​сучасні апарати для швидкої та ефективної діагностики, яка дозволяє отримувати максимум інформації та підбирати оптимальний варіант лікування для кожного пацієнта.

Основне про лікування далекозорості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори