Лікування Увеїту: що слід знати?

Уеїт є поширеним захворюванням зорової системи, що може призвести до трати зору. При увеїті зір стає затуманеним та розмитим, а також з’являється дискомфорт в очах. При перших проявах увеїту необхідно звернутися до лікаря-офтальмолога, щоб одразу розпочати лікування. 

Як проходить діагностика увеїту в офтальмолога?

Для встановлення діагнозу лікарю-офтальмологу буде потрібно повне обстеження Вашої зорової системи, а також докладна історія захворювань пацієнта — це пов’язано з тим, що запалення зазвичай з’являється через інші серйозні загальні захворювання організму.

Зазвичай обстеження включає кілька етапів, а саме:

  1. Перевірка чіткості зору. Необхідно, щоб визначити, чи погіршується зір пацієнта і наскільки саме.
  2. Перевірка очного дна. Зіниці розширюють за допомогою спеціальних крапель, після чого лікар оглядає око та виявляє можливі зміни.
  3. Перевірка внутрішньоочного тиску. Для цього тесту використовуються краплі, що викликають завмирання очей. Потім лікар проводить процедуру, яка називається тонометрією.
  4. Обстеження за допомогою щілинної лампи. Лампа дозволяє оглянути передню та задню частини очей. Під час перевірки в око можуть ввести барвник, який зробить кровоносні судини помітнішими.

При виявлені увеїту чи інших захворювань очей, лікарі-офтальмологи Медичного центра AstraMed призначають необхідне лікування.

Як проходить лікування увеїту?

При своєчасному лікуванні зір пацієнтів, як правило, відновлюється з часом. Якщо ж вчасно не звернутися до лікаря, тоді увеїт може призвести до серйозних ускладнень, таких як катаракта, глаукома, скупчення рідини в сітківці, відшарування сітківки ока та повної втрати зору.

Якщо увеїт є наслідок іншого захворювання, тоді необхідно вилікувати першопричину. В іншому випадку лікар радить терапію, ґрунтуючись на тому, де саме з’явилося запалення:

  1. Передній увеїт. В такому випадку лікарі-офтальмологи зазвичай звертаються до медикаментозного лікування.Серед використовуваних засобівкраплі для розширення зіниці, що сприяють загоєнню ока та знімають хворобливі відчуття. Вони іноді мають побічну дію — затуманений зір і світлочутливість. Роздратування органів зору допомагають зняти стероїдні краплі. Полегшити симптоми можуть темні окуляри. Передній увеїт зазвичай проходить через кілька днів після початку лікування.
  2. Проміжний та задній увеїт. Зазвичай лікується за допомогою стероїдних препаратів – крапель для очей, таблеток або спеціальних ін’єкцій. Для лікування цих типів увеїту потрібно більше часу.

Оскільки причиною увеїту часто буває інфекція, лікар може призначити антибіотики чи противірусні медикаментозні засоби. У тяжких випадках, коли пацієнту загрожує втрата зору або інші способи не дали потрібного ефекту, для лікування можуть знадобитися препарати, що пригнічують імунну систему. Вкрай рідко лікар може призначити вітректомію – операцію, під час якої видаляється частина речовини, що заповнює склоподібне тіло. Зазвичай хірургічне втручання необхідне, якщо у пацієнта повторний або тяжкий увеїт.

Щоб вилікувати увеїт звертайтеся в Медичний центр AstraMed. У нас працюють лише досвідчені та висококваліфіковані лікарі-офтальмологи, які підбирають лікування індивідуально для кожного пацієнта.

Лікування Увеїту: що слід знати?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори