Лікування набряків і почервоніння повік.

Багато хто з нас хоча б раз у житті стикався з набряками повік. Цей неприємний симптом може виникнути на тлі порушення сну та неправильного харчування. Іноді він свідчить про розвиток захворювань очей чи інших органів та систем. Набряк повік викликає безліч неприємних симптомів і, напевне, кожен хоче знати як його усунути. Набряклість може спостерігатися як на одному оці, так і обох, як на нижніх повіках, так і на верхніх.

Як проявляються набряки повік?

Основний симптом – поява припухлості, при  цьому можуть спостерігаються супутні симптоми:

Так, запальний набряк, як правило, супроводжується почервонінням повік, місцевим підвищенням температури, а на почервонілих очах і повіках може з’являтися набряк. Для незапальних набряків, навпаки, характерна блідість шкірних покривів, набряки з’являються вранці, часто пов’язані із захворюваннями нирок.

Алергічні набряки супроводжуються почервонінням повік, часом з висипаннями, а також свербінням, рясною сльозотечею, виділеннями з очей.

Набряклість на повіках може поєднуватися з іншими загальними симптомами, наприклад підвищенням температури, тахікардією, збільшенням лімфатичних вузлів, кашлем, чханням, висипаннями на обличчі, шкірі голови, набряками інших частин тіла.

Як усунути набряклість повік?

Перш за все слід визначити причину набряку повік, щоб зрозуміти яке лікування необхідно застосувати. Визначити причину набряку повік може лише кваліфікований лікар-офтальмолог.

Якщо припухлість на очах з’являється вранці і самостійно проходить протягом дня, а інші симптоми з боку органів зору та інших систем вас не турбують, придивіться до свого способу життя. Можливо, необхідно скоригувати харчування, режим роботи чи сну. Зменшити набряклість і виглядати свіжіше вранці допоможуть прохолодні компреси та масаж обличчя.

Виявивши крім набряклості інші прояви очних захворювань, зверніться до офтальмолога в Медичний центр AstarMed! Наш лікар збере анамнез, проведе огляд та апаратне обстеження. При підозрі на алергію можуть знадобитися аналізи виявлення алергену.

За результатами обстеження офтальмолог озвучує причини набряклості, ставить діагноз та призначає лікування. Найчастіше достатньо консервативних методів – місцевого або перорального прийому лікарських засобів. Під час лікування офтальмологічних захворювань важливо дотримуватись гігієни очей — вчасно видаляти виділення за допомогою ватних паличок або дисків, змочених у фізрозчині.

Якщо ви виявили у себе симптоми загальних захворювань, що провокують набряклість, зверніться за консультацією до терапевта. Він збере анамнез, призначить аналізи сечі, крові та за їх результатами відправить вас до вузького фахівця – нефролога, кардіолога чи ендокринолога. Після встановлення діагнозу лікар призначить адекватне лікування.

Пам’ятайте, що в жодному разі не можна займатися самодіагностикою та самолікуванням. Народні засоби та безконтрольний прийом аптечних препаратів можуть посилити ситуацію. До того ж, відкладаючи візит до лікаря, ви можете пропустити найсприятливіший момент для початку терапії. Своєчасне грамотне лікування дає можливість назавжди прибрати неприємний симптом.

Лікування набряків і почервоніння повік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори