Лікування катаракти за допомогою крапель можливе?

Катаракта — це одне з найпоширеніших офтальмологічних захворювань, що викликає помутніння кришталика та зазвичай виникає у людей старшого віку. Помутніння кришталика поступово знижує зір аж до повної його втрати, при відсутності належного лікування.

Іноді катаракта може бути вродженою, а іноді розвивається внаслідок цукрового діабету, травм ока, чи інших причин, а також як природній процес старіння організму людини.

Досить часто люди, у яких було діагностовано катаракту, просять лікаря-офтальмолога виписати їм найкращі та найефективніші краплі для лікування катаракти і дуже дивуються, отримавши від лікаря відповідь, що таких крапель насправді не існуєЄдиний дієвий спосіб відновити зір, коли кришталик вже почав ставати мутним — це хірургічна операція із заміни ураженого природного кришталика на штучний (інтраокулярну лінзу). 

Замінити операцію краплями неможливо — це марна трата часу та грошей, адже помутніння є незворотним процесом і усунути його з кришталика неможливо.

Чи може лікар призначити краплі для очей при катаракті?

Головне, що варто запам’ятати людям з катарактою — краплі для очей в жодному випадку не допомагають повернути кришталику прозорість. Вони також не здатні сповільнити прогрес захворювання та покращити зір при катаракті.

Незважаючи на численні заяви різних фармацевтичних компаній про дієвість їх крапель, жодного ефекту на розвиток катаракти не дають навіть найдорожчі та інноваційні препарати.

Жоден професіонал у сфері офтальмології не виписуватиме краплі пацієнту з катарактою. Більше того, якщо врахувати, що подібні препарати виробники рекомендують використовувати систематично, при спробах самолікування ситуація може погіршитися і захворювання почне стрімко прогресувати. Постійне застосування будь-яких ліків без призначення лікаря-офтальмолога, особливо у разі супутніх чи хронічних захворювань, часто призводить до сумних наслідків та безповоротної втрати зору.

Чи потрібні краплі після операції з видалення катаракти?

Варто зазначити, що існує інший вид крапель, який справді може бути призначений пацієнтам, але тільки після проведення операції із заміни ураженого кришталика. Така операція займає від 15 до 40 хвилин, а нормально бачити пацієнт може через 1-2 години. 

Очевидно, що при цьому не потрібно накладання швів, але очі потрібно убезпечити від потрапляння патогенної мікрофлори. Для цього і призначають спеціальні краплі, що спрощують процес реабілітації після видалення катаракти, оскільки мають антибактеріальний та протизапальний ефект.

Враховуючи все сказане вище, варто задуматися — навіщо мучитися від проблем із зором і намагатися гальмувати розвиток захворювання марними краплями, якщо швидка і безпечна операція дозволяє вирішити проблему раз і назавжди?

При розвитку катаракти звертайтеся в Медичний центр AstraMed, де Вам швидко та безпечну усунуть катаракта, що поверне чіткий зір та повноцінне життя. В AstraMed працюють лише висококваліфіковані лікарі-офтальмологи, які при видалені катаракти використовують найбільш безпечний метод та якісне обладнання.

Лікування катаракти за допомогою крапель можливе?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори