Лазерна корекція зору

Промені світла, проходячи крізь рогівку ока, кришталик та склоподібне тіло, природно переломлюються і досягають сітківки. За допомогою зорового нерва сигнали передаються в мозок, обробляються – людина отримує чітке зображення. При короткозорості та далекозорості промені фокусуються не на сітківці, а за нею або перед нею, зображення виходить розмитим.

Метою будь-якої корекції зору є зміна заломлюючої силу ока, щоб промені фокусувалися чітко на сітківці. Саме тому люди носять окуляри та лінзи, але ці способи корекції не усувають проблему поганого зору, а лише коригують зір тоді, коли вони використовуються.

Лазерна корекція зору – це високотехнологічний, ефективний і комфортний спосіб відновлення зорових функцій при короткозорості, далекозорості та астигматизмі, який вже не одне десятиліття використовується офтальмологами всього світу. Корекція виконується за допомогою спрямованого лазерного променя.

Основні переваги лазерної корекції зору.

На відміну від окулярів та контактних лінз, лазерна корекція усуває проблему порушення зору і ніякі додаткові засоби для того, щоб чітко бачити, уже не знадобляться. Лазерна корекція має ще безліч переваг, серед яких:

  1. Швидкість. Будь-яка процедура лазерної корекції триває 10-15 хвилин. Нормальний зір повертається одразу після операції. В перші години можливі неприємні відчуття в очах та дискомфорт, сльозотеча та мінімальне затуманення, але це проходить за 3-4 години. Повноцінний зір повертається через 1-2 дні після проведення корекції.
  2. Безболісність. Завдяки краплям, які мають анестезійний ефект, людина не відчуває болю під час проведення лазерної корекції.
  3. Ефективність. Операція дозволяє повністю відновити зір або значно покращити його гостроту. У більшості випадків така корекція дозволяє повністю виправити дефекти рефракції, зумовлені астигматизмом, міопією та далекозорістю.
  4. Безпека. Під час проведення корекції не відбувається безпосереднього контакту будь-яких інструментів з оком, тому немає ризику інфікування. Що не можна сказати про контактні лінзи, при неправильному їх носінні та зберігання існує великий ризик інфікування.
  5. Мінімальні обмеження після корекції. Зір відновлюється дуже швидко, тому немає потреби брати відпустку на роботі. Але зазвичай лікарі рекомендують обмежити навантаження зору на 2-3 дні, та фізичні навантаження на 12-14 днів.

Також до переваг лазерної корекції можна віднести відсутність ран та збереження структури рогівки.

Протипоказання до проведення лазерної корекції зору.

Є дуже багато протипоказань, які виключають можливість проведення такої маніпуляції:

  1. Наявність різних захворювань очей.
  2. Наявність загальних системних захворювань (онкологічні захворювання, цукровий діабет).
  3. Не проводиться жінкам, які годують та вагітним.
  4. Особам які не досягли 18 років, а також особам після 45 років.
  5. При інфекційних та психологічних захворюваннях.

Якщо проводити корекцію зору раніше 18 річного віку, то результат буде не остаточним, тому що у дітей тканини очей розвиваються та рефракційні властивості відповідних елементів ока поступово змінюються. Після 45 років у людей починає відбуватися вікове ущільнення кришталика, слабшають м’язи, які його утримують, око втрачає здатність до фокусування. Тому, після 45 річного віку, усі втручання виконуються після проведення ретельної діагностики та за серйозними показаннями.

Лазерна корекція зору

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори